Перейти к содержимому

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Люди поверят в любую ложь, главное чтобы она была большой и наглой. Геббельс.
Современные способы цензуры и манипулирования общественным мнением в СМИ

ГПУ підозрює підробку адвокатських документів члена НАЗК Радецького

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Еврей - националист

Еврей - националист

Главный редактор

• Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 47 310 сообщений
  • 5 спасибо

Отправлено 15 Июнь 2017 - 22:42

ГПУ підозрює підробку адвокатських документів члена НАЗК Радецького

Изображение

Громадське Телебачення

Опубликовано: 15 июн. 2017 г.

Генеральна прокуратура підозрює, що документи на основі яких заступник голови Національного агентства з питань запобігання та протидії корупції Руслан Радецький отримав свідоцтво на зайняття адвокатською діяльністю були підроблені.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду міста Києва, якою було надано дозвіл на проведення слідчих дій в робочому кабінеті Радецького.

"З метою отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю Радецький Р.С. надав до Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури довідки про надання ним правової допомоги ПП "Гарантбудінвест" та ЗАТ "У Валентини" в період 2005-2008 років", - йдеться в тексті ухвали.

Проте, досудове слідство встановило, що у вказаний період заступник голови НАЗК отримував допомогу по безробіттю в Деснянському районному центрі зайнятості, а юридичну освіту отримав лише 1.08.2008 року.

Крім того, в ухвалі зазначається, що в трудовій книжці Радецького відсутні сторінки з 37 по 44.

"Вказані факти можуть свідчити про підроблення документів, які стали підставою для видачі Радецькому Р.С. свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю", - зазначається в документі.

"Обшук був проведений на підставі ухвали суду, що я нібито не призупинив адвокатську практику. Слідчі шукали документи, які б підтвердили той факт, що я досі здійснюю адвокатську діяльність", - заявив Радецький.

Заступник голови НАЗК також прокоментував ситуацію з вирваними сторінками в трудовій книжці.

"Мене це насторожує, оскільки виривати сторінки мені особисто — це все одно, що знищувати свій трудовий стаж і свою історію. Це вплине на моє майбутнє пенсійне забезпечення. Який сенс мені знищувати інформацію з трудової книжки? Це абсурд!", - заявив Радецький.

Расскажите об этой новости в социальных сетях нажав :