Перейти к содержимому

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Люди поверят в любую ложь, главное чтобы она была большой и наглой. Геббельс.
Современные способы цензуры и манипулирования общественным мнением в СМИ

ГЕННАДІЙ КОРБАН. КРІП ПІД СРІБНИМ ПИЛОМ

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Bot

Bot

"СПРЯЧЬ ЗУБЫ - ВИРВУ!" поэт Л.Задов

• Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 780 сообщений
  • 52 спасибо

Отправлено 25 декабря 2015 - 06:50

Пожалуйста Войдите или Зарегистрируйтесь для того чтобы увидеть скрытое содержание

Нехай будь-хто в Чернігові спробує мені лишень заперечити, що Геннадій Корбан тепер нам тут або не свій, або не рідний. Його літню «Чернігівську кампанію» у 205-му виборчому окрузі можна розцінювати по-всякому, але те, що тисячі людей мали добре храмове свято цілий місяць – то як провесінь у цьогорічному місяці грудні. Здавалося б, аномалія – а приємно! Корбан тоді не шкодував грошей. Це правда. Дехто волав, що він купував голоси у людей. І то – напевно, правда. Я не знаю, де абсолютна правда у політичному протистоянні, котре було тоді між Корбаном і Березенком. Я тільки пам’ятаю з того літа, що Корбан легко розлучався з грішми. І люди тутешні це бачили. І людям тутешнім це дуже подобалось. На тлі Березенка Корбан був, мов той Іван Бунін, котрий щойно отримав Нобелівську премію…

Але не це найбільше запам’яталось у задумливій і вже тоді пригніченій чимось постаті Геннадія Корбана. Він, без жалю роздаючи гроші нужденним і зовсім незнайомим йому людям, у кожній з ними розмові щиро співпереживав. Дивовижею виглядали його сумні очі в бесіді з людьми – вони ніколи не були скляними і не були порожніми. Це ще тоді, пам’ятаю, здивувало і вразило. Він надто близько все брав до серця.

Я ще тоді подумав: та не може бути.., напевно, там, у Дніпрі, є якась добра акторська школа, фінансована, можливо, Коломойським, для тих його наближених, хто йде в політику. І Корбан – гарний дипломант у тій обоймі.

Але всі події, що трапились потім, навіч засвідчили – Корбан ніде не брав уроків акторства. І це була його велика помилка. Він був – яким був. Він, збираючись в політику, забув замовити собі під блазня маску. І навіть окуляри проти сонця не вдягав.

Я вже тоді, ще з літа, завважив його «втому». Так, ніби вся та його укропська політика чинилася з принуки і припадала срібним пилом на серцеві м’язи. Корбан не подбав про ґудзик, об який всі флюїди лайна відбивалися б…

І ось тепер сьогодні знов…

Після намагання Генпрокуратури вручити лідерові УКРОПу повістку до суду, він вже вдруге із загостренням ішемічної хвороби серця шпиталізований до стаціонару. «Загострення, -- каже лікарка, -- зумовлено стресом, який пережив пацієнт…».

В українській політиці ті, що переживають, а особливо – співпереживають, довго не затримуються. Я помітив це за Корбаном ще з літа, у Чернігові. Але я йому цього не говорив, бо не мав змоги, бо не ходив на його «храмові свята». Та якби й наважився, якби сказав – він би мене все одно не почув. Він тоді був уже на тій «швидкості» в своїй політичній приреченості, коли гальмувати пізно.

Віталій Вергун для «ХД»

Изображение
"СПРЯЧЬ ЗУБЫ - ВИРВУ!"

Расскажите об этой новости в социальных сетях нажав :